W tegorocznym konkursie recytatorskim nasz Dom reprezentował Gabriel, który zaprezentował utwór Artura Andrusa „Wiersz o tym, że każdy prawdziwy mężczyzna”.
Gabryś wystąpił z właściwym sobie wdziękiem i pewnością siebie. Elegancki, stylowy, z nową zawadiacką fryzurą i swoim charakterystycznym uśmiechem, był doskonałym ambasadorem naszej społeczności podczas wydarzenia w Chrzanowie.
Występ na scenie wymaga odwagi, zaangażowania i wielu przygotowań, dlatego tym bardziej cieszymy się, że Gabriel tak pięknie zaprezentował swoje umiejętności. Jego występ spotkał się z dużym zainteresowaniem i był dla nas wszystkich powodem do dumy.
Dziękujemy za godne reprezentowanie naszego Domu i gratulujemy udanego występu.
Gabrysiu, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! 😎🤗



