Budowa naszego nowego Domu nabiera tempa

Za każdą inwestycją stoją ludzie, których pracy często nie widać na co dzień. Dlatego dziś odwiedziliśmy naszych budowlanych bohaterów, którzy niezależnie od pogody każdego dnia pracują nad powstaniem nowego Domu.

W podziękowaniu za ich zaangażowanie przynieśliśmy to, co mamy najlepszego – ciepłe drożdżówki przygotowane w naszej śdsowej kuchni. To niewielki gest, ale płynący prosto z serca.

A co obecnie dzieje się na budowie?

Prace postępują zgodnie z planem. Trwa montaż instalacji wentylacyjnej, wykonywane są prace związane z ociepleniem budynku oraz przygotowania do tynkowania. Przed nami kolejne etapy – instalacje elektryczne, wodne i gazowe, a potem najważniejsze…

MY!

Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej momentu, w którym uczestnicy będą mogli przekroczyć próg nowego Domu – miejsca stworzonego z myślą o wspólnym rozwoju, terapii, spotkaniach i codziennym życiu.

Jeżeli chcecie wspólnie z nami budować to wyjątkowe miejsce, możecie wesprzeć inicjatywę „Stacja Nasz Dom”.

👉 www.stacjanaszdom.pl

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam spełniać to marzenie.

Przewijanie do góry