Za każdą inwestycją stoją ludzie, których pracy często nie widać na co dzień. Dlatego dziś odwiedziliśmy naszych budowlanych bohaterów, którzy niezależnie od pogody każdego dnia pracują nad powstaniem nowego Domu.
W podziękowaniu za ich zaangażowanie przynieśliśmy to, co mamy najlepszego – ciepłe drożdżówki przygotowane w naszej śdsowej kuchni. To niewielki gest, ale płynący prosto z serca.
A co obecnie dzieje się na budowie?
Prace postępują zgodnie z planem. Trwa montaż instalacji wentylacyjnej, wykonywane są prace związane z ociepleniem budynku oraz przygotowania do tynkowania. Przed nami kolejne etapy – instalacje elektryczne, wodne i gazowe, a potem najważniejsze…
MY!
Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej momentu, w którym uczestnicy będą mogli przekroczyć próg nowego Domu – miejsca stworzonego z myślą o wspólnym rozwoju, terapii, spotkaniach i codziennym życiu.
Jeżeli chcecie wspólnie z nami budować to wyjątkowe miejsce, możecie wesprzeć inicjatywę „Stacja Nasz Dom”.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam spełniać to marzenie.
